«Найцінніше, що є у людини – це її життя. А якщо його вартість – п’ять колосків, які притискає до грудей голодна дитина…». Такими словами куратор 101 взводу, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко розпочала бесіду з курсантами на тему «Голодомор на Сумщині».

Цей захід організовано до Міжнародного дня пам’яті жертв злочинів геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цих злочинів.

Курсанти переглянути презентацію про події 30-х років ХХ століття в Україні, поділились спогадами своїх родичів, які пережили ті трагічні часи. У своїх виступах курсанти акцентувати увагу на тому, що молоде покоління має пам’ятати, яку ціну заплатив український народ, щоб ЖИТИ.