ELSA (The European Law Students' Association) — це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об'єднує здобувачів вищої освіти-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні.

Основна мета організації – дати можливість здобувачам вищої освіти із різних країн брати участь у міжнародних конференціях, семінарах, отримувати інформацію про інші правові системи, сприяти правовому вихованню та налагодженню контактів серед здобувачів вищої освіти юридичних факультетів та молодих юристів Європи.

Напрямки діяльності ELSA:

1) Академічна діяльність.

Через свою Академічну діяльність ELSA робить прямий внесок до юридичної освіти для того, щоб надати можливість користуватись широкою мережею ELSA для отримання наукової юридичної інформації, що може бути недоступною в рідних країнах здобувачів вищої освіти, організація проводить юридичні дослідження, що реалізуються за допомогою Дослідницьких Груп та Правового Порталу ELSA.

2) Семінари та конференції.

Ключовий напрямок Семінарів та Конференцій слугує для доповнення стандартного навчального плану вищих навчальних заходів шляхом підвищення розуміння здобувачами вищої освіти глобальних, правових, соціальних, економічних та екологічних проблем. Цей напрямок включає: семінари; конференції; правові школи; круглі столи; навчальні візити.

3) Student's trainee exchange program (STEP).

STEP (англ. Student's Trainee Exchange Program — міжнародна програма студентських стажувань) є одним із ключових напрямків діяльності ELSA, який покликаний забезпечувати стажуваннями здобувачів вищої освіти і молодих правників. Він спрямований на розвиток правової освіти і взаєморозуміння шляхом пошуку міжнародних стажувань і стажерів. STEP є шансом кожного відчути себе юристом впливової іноземної юридичної компанії і отримати безцінний досвід роботи в галузі юриспруденції іншої країни під керівництвом справжніх фахівців своєї справи.

ELSA-Sumy діє в місті Суми з 2010 року. Сумський осередок розташований на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Правління ELSA-Sumy 2023/2024 складається із наступних осіб:

  • Президент — Єременко Кирило;
  • Генеральний секретар — Ромашова Валерія;
  • Скарбник — Лук'яненко Діана;
  • Віце-президент з Академічної діяльності — Бова Софія;
  • Віце-президент з маркетингу – Безрук Владислав;
  • Віце-президент з семінарів та конференцій - Матвієвський Денис;
  • Віце-президент зі змагань – Продайвода Микола;
  • Віце-президент з професійного розвитку – Білявська Валентина.

ELSA-Sumy запрошує всіх бажаючих приєднатися до своєї дружньої команди. Звертайтесь за телефоном (095) 808-29-16.