Підвищення кваліфікації викладачів за видом «вебінар»

Використання ресурсів Інтернет є невід’ємною частиною інноваційних засобів навчання в освіті, оскільки дозволяє урізноманітнити і осучаснити навчання, впровадити інформаційні технології в освітній процес.


Куратори груп ознайомили першокурсників із «Положенням про академічну доброчесність в ХНУВС»

Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна і доцент кафедри Людмила Парфентій провели спільну кураторську бесіду на тему «Ознайомлення здобувачів вищої освіти з основними вимогами Положення про академічну доброчесність в Харківському національному університеті внутрішніх справ» зі студентами-першокурсниками груп СФдср-23-1 та СФдср-23-2 спеціальності «Право.


Здобувачі Сумської філії ХНУВС серед сильних і незламних

Команда здобувачів вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Величка Артема, Нікіфорука Артура, Завидного Дмитра та Борисенка Едуарда взяла участь у забігові "Незламні", який проводився вдруге у Сумах. Організаторами забігу є Race Project і управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.


Здобувачі Сумської філії ХНУВС взяли участь у Національному з’їзді членів правління локальних осередків ELSA Україна

23-24 вересня делегація Сумського осередку європейської асоціації студентів права у складі здобувачів вищої освіти Сумської філії ХНУВС взяла участь у VII Національному з’їзді членів правління локальних осередків, який відбувся в самому центрі України – Києві.


Зустріч з ліцеїстами

На виконання наказу ХНУВС та проведеного закріплення ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою за локаціями університету провідним фахівцем Сумської філії Валерієм Кудрявцевим налагоджена взаємодія та проведена онлайн-зустріч із випускниками комунального закладу Сумської обласної ради «Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою».


Круглий стіл «Актуальні питання удосконалення антитерористичної безпеки в Україні в умовах воєнного стану»

22 вересня 2023 року професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Шуміло О.М. разом із магістранткою ІІ курсу Сумської філії ХНУВС Гайдар М. В. взяли участь у роботі круглого столу «Актуальні питання удосконалення антитерористичної безпеки в Україні в умовах воєнного стану», що пройшов на базі Національної академії СБУ.


До Міжнародного дня миру проведено бінарне заняття по міжнародно-правовим стандартам забезпечення прав людини

22 вересня 2023 року старшим викладачем кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із завідуючою сектором муніципального права та місцевого самоврядування Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування, доцентом кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидатом юридичних дисциплін Лілією Гришко було проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» з дисципліни «Забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності» на тему «Міжнародно-правові стандарти забезпечення прав людини у правоохоронній діяльності».


Бінарне заняття з вивчення методики підготовки наукових досліджень та дотримання принципів академічної доброчесності

Дотримання принципу академічної доброчесності є одним із найважливіших принципів виконання наукових студентських робіт. Серед причин плагіату здобувачі вищої освіти зазначають відсутність навичок роботи з першоджерелами, невміння оформлення посилань на джерела інформації у разі використання цитат, ідей, тверджень тощо.


Бінарне заняття на тему «Права людини в правоохоронній діяльності».

Старшим викладачем кафедри юридичних дициплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Мариною Єжкун проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність з дисципліни «Забезпечення прав людини в правоохоронній діяльності» на тему «Права людини в правоохоронній діяльності».


Здобувачі освіти проводять активне змістовне дозвілля

З метою організації змістовного дозвілля здобувачі освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із провідним фахівцем Ганною Мітітєл відвідали Сумську обласну філармонію, де переглянули святковий концерт, присвячений Дню міста Суми.


Усі новини...