До уваги стейкхолдерів: здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників!

У зв’язку з щорічним моніторингом та переглядом освітніх програм Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».


До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!

З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.


Піклуємося про чотирилапих друзів

Студентка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Івах - добра і щира дівчина з відкритим серцем. Вона з перших днів вторгнення російських військ на територію України активно займається волонтерською діяльністю. Найбільше Марія опікується собаками, які залишилися безхатніми і знаходяться наразі в Сумському товаристві захисту тварин, а це більше 200 тварин. На сьогодні тут знайшли прихисток і тварини, врятовані із східного регіону України, зокрема, Донеччини.


Культурне дозвілля курсантської молоді

З метою організації дозвілля молоді та художньо-естетичного виховання курсанти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із провідним фахівцем Ганною Мітітєл переглянули виставу «Мить перед стрибком у прірву» за п’єсою сучасного українського драматурга Олександра Вітра «Ніч вовків», яку презентував молодіжний театр «Кураж» Сумського державного університету.


Бінарне заняття з іноземної мови для майбутніх правоохоронців

Доцентами кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією САМОЙЛОВОЮ та Ганною ДОВГОПОЛОВОЮ було організовано та проведено бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова» за участю інспектора сектору ювенальної превенції відділення поліції №1 (м. Білопілля) СРУП ГУНП в Сумській області, лейтенанта поліції Єви ТЕСЛЕНКО. 


Представники Сумської філії успішно завершили Всеукраїнський освітній марафон

В умовах сучасної освіти зростає роль мережевої комунікації. Бути відкритим і мобільним у спілкуванні, вільно володіти наповненням онлайн-мереж – диктується реаліями сьогодення.


INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL SEMINAR «PROBLEMS AND METHODS THE ORGANIZATION OF HIGHLY QUALIFIED SPECIALISTS OF WORLD EXPERIENCE IN SKIING SPORT»

Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус з 18 по 24 березня 2023 року взяла участь у Міжнародному навчально-методичному семінарі у місті Зеефельді (Австрія) «Проблеми та методи організації висококваліфікованих фахівців світового досвіду з лижного спорту» серед директорів Всесвітньої міжнародної Асоціації з лижних гонок представників 26 країн світу.


БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ ЗА УЧАСТЮ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

27 березня 2023 року до студентів першого курсу Сумської філії ХНУВС у рамках вивчення навчальних дисциплін «Теорія держави та права» та «Судові та правоохоронні органи України» була запрошена начальник відділу безоплатної правової допомоги Юлія Іваненко Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заняття було організоване професором кафедри юридичних дисциплін Олексієм Шумілом.


Курсанти Сумської філії ХНУВС відвідують поранених бійців

Представники курсантського самоврядування 2 курсу Сумської філії Харківського національного внутрішніх справ відвідали військовослужбовців, які проходять лікування в одному із міських медичних закладів. Під час візиту курсанти мали можливість познайомитися та поспілкуватися із мужніми бійцями, які попри поранення не втрачають оптимізму і віри в перемогу. Вони з радістю зустріли хлопців та дівчат, відповідали на поставлені  питання, ділилися  історіями, розповідали про своїх рідних.


Участь представників Сумської філії ХНУВС у обласному семінарі з військово-патріотичного виховання

23 березня провідний фахівець Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ганна Мітітєл взяла участь в обласному семінарі з теми «Реалізація заходів у межах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» на Сумщині».


Усі новини...