До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!

З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.


Захист матеріалів навчальної практики

З метою перевірки рівня засвоєння визначених програмою навчальної практики знань у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся захист курсантами 2 курсу матеріалів навчальної практики із застосуванням елементів поліцейського квесту. Теоретичні знання та практичні вміння курсантів оцінювала комісія, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники кафедри юридичних дисциплін та представник управління превентивної діяльності ГУНП у Сумській області.  


Подвиг юних Героїв Крут назавжди в серцях українців

29 січня 1918 року юні захисники Української Народної Республіки вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху – бій під Крутами. Цей день став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за державну незалежність. І сьогодні, через 105 років, Україна вшановує Героїв Крут.


Профорієнтаційна зустріч з глухівськими випускниками

25 січня 2023 року відбулась зустріч представників Сумської філії ХНУВС із випускниками Комунального закладу Сумської обласної ради - Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Провідний фахівець філії Валерій Кудрявцев та Катерина Михайліченко в режимі онлайн-зустрічі розповіли випускникам про переваги та особливості вступу до Сумської філії ХНУВС, умовами навчання курсантів та студентів, а також про етапи вступу для навчання за державним замовлення та за кошти фізичних або юридичних осіб. Додатково була акцентована увага випускників на пріоритетні предмети згідно з прийнятою у січні 2023 року моделлю НМТ.


Участь курсантів Сумської філії ХНУВС у молодіжній зустрічі

Представники студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ курсанти 1 курсу Вікторія Ярова, Аліна Шевченко, Анастасія Замяткіна та Андрій Левченко взяли участь у міському заході «120 хвилин про можливості молоді», організованого відділом молодіжної політики Сумської міської ради (начальник Тетяна Сахнюк), який відбувся у молодіжному центрі «Романтика».


Профорієнтаційна зустріч з недригайлівськими старшокласниками

23 січня 2023 року була проведена профорієнтаційна зустріч із учнями одинадцятого класу опорного закладу Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. З учнями спілкувались доцент кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС, канд. екон. наук, доцент Виганяйло Світлана Миколаївна та провідний спеціаліст Кудрявцев Валерій Олександрович. Захід було проведено онлайн із використанням дистанційної програми відеоконференцій Zoom у невимушеній обстановці. Школярі із зацікавленістю прослухали інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ, про напрямки, за якими ведеться освітня діяльність у закладі освіти, особливості вступної кампанії 2023 та отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо правил вступу, умов навчання та подальшого працевлаштування.


Для курсантів Сумської філії ХНУВС проведено лекцію щодо впливу наркотичних речовин на організм людини

З метою формування у молоді здорового способу життя, пропагування знань із питань профілактики захворювань, спричинених вживанням наркотичних засобів, запобігання їх вживання, для курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено інформаційно-просвітницький захід щодо впливу наркотичних речовин на організм людини.


Мистецька зустріч курсантської молоді Сумської філії ХНУВС із творчим діячем

З метою патріотичного та художнього-естетичного виховання молоді для курсантів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішні справ було організовано та проведено мистецьку зустріч із поетом, перекладачем, заслуженим журналістом України Олександром Вертілем. Зустріч під гаслом «Голос нашого краю» відбулася у відділі мистецтв Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки з нагоди відзначення 90-річчя від дня народження видатного українського співака, народного артиста України, лауреата Шевченківської премії, нашого земляка Анатолія Мокренка (1933–2020).


Студенти Сумської філії опановували новий формат судових змагань

Учасники ELSA Sumy взяли участь у презентації ELSA змагань, що відбулася 23 січня в онлайн форматі. Темою просвітницької зустрічі студентів-правників, яку провела віцепрезидентка зі змагань ELSA Ukraine Юлія Костів, стали мут-корти.


Клініцисти Сумської філії обговорили підстави обмеження прав людини в умовах воєнного стану

Чергове інтерактивне заняття для студентів-клініцистів Сумської філії ХНУВС було проведено за участі Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області та ГО «Соціальна Організація Студентів».


Усі новини...