Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС.

 


Вступ до магістратури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 


УВАГА!!! До уваги вступників 2022!

Продовжується вступна кампанія 2022 року до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Для ознайомлення з умовами вступу, на курсанта (бюджетна форма навчання) необхідно: перейти за посиланням https://osvita.np.gov.ua, зареєструватись (подати онлайн-анкету); подати документи до Головного управління Національної поліції в Сумській області. (в м. Суми, адреса: вул. Г.Кондратьєва, 23 Телефон(и): (0542) 66-70-10, 66-70-11 Email: pg@su.npu.gov.ua Офіційний сайт: https://www.npu.gov.ua

 


Триває реєстрація онлайн анкет на навчання за державним замовленням (курсанти) до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

З 1 листопада триває електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.


До уваги стейкхолдерів: здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників!

У зв’язку з щорічним моніторингом та переглядом освітніх програм Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право « та 262 «Правоохоронна діяльність». Пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу: sumysf@univd.edu.ua


Підготовка майбутніх курсантів Сумської філії ХНУВС до іспиту з фізичної підготовленості

Після проведеної онлайн зустрічі з відповідальною особою Цвітаною Скориною вступники розпочали активну підготовку до складання іспиту з фізичної підготовленості. Нагадуємо, що Прийом на навчання за державним замовленням до Сумськоі філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснюється на конкурсній основі за результатами внутрішніх вступних іспитів, згідно з Правилами прийому.


Бінарне заняття з іноземної мови

З метою практичної спрямованості освітнього процесу 13 травня 2022 року доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова» для студентів 1 курсу спеціальності Правоохоронна діяльність за участю дільничного офіцера поліції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, лейтенанта поліції Єви Тесленко.


Команда «Рівні Можливості» ХНУВС пройшла курс «Базова психологічна допомога в умовах війни»

Представниці команди «Рівні Можливості» Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли у режимі онлайн курс «Базова психологічна допомога в умовах війни» та отримали сертифікати.


Людська гідність в умовах війни

12 травня 2022 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Білоус стала учасницею лекції, яку проводила суддя Конституційного Суду України Юровська Галина Валентинівна на тему «Людська гідність в умовах війни» з використанням онлайн-платформи ZOOM.


Відповідальна особа за вступну кампанію у Сумській філії ХНВС Цвітана Скорина провела онлайн зустріч з майбутніми курсантами

Цвітана Сергіївна розповіла вступникам про філію та особливості навчання за державним замовленням, ознайомили з перспективами працевлаштування після отримання диплому.


Усі новини...