ОГОЛОШЕННЯ!!! УЧАСТЬ У ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ МКТ

Протягом 7–10 вересня буде проведено додаткову сесію магістерського комплексного тесту (МКТ) та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК).


Вступ до магістратури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 


Зустріч-знайомтсво зі студентами-першокурсниками

Провідним фахівцем відділення кадрового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ганною Мітітєл та студентсько-курсантським Парламентом на чолі з головою Миколою Сіроштан, капралом поліції, курсантом 3 курсу було проведено у режимі он-лайн зустріч-знайомство зі студентами-першокурсниками за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».


До Міжнародного Дня Миру

Щорічно 21 вересня в Україні та усьому світі відзначається Міжнародний День миру, який був заснований ООН для того, щоб підкреслити важливість миру між усіма країнами і безглуздість війн.


Патріотично-творчий марафон «Все буде Україна»

Під час табірного збору серед курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено патріотично - творчий марафон «Все буде Україна». Даний захід проводився з метою національного та військово-патріотичного виховання, створення активного дозвілля для молоді та підтримки морального та командного духу. У ході заходу курсантам було презентовано творчий проект «Ми з України» створений студентсько-курсантським самоврядуванням за участі солістів студії сучасної пісні (керівник - Андрій Лебеденко).


Психологічна допомога та підтримка для здобувачів освіти, працівників Сумської філії ХНУВС

Війна в України це травмівна подія, яка залишає відбиток на психологічному здоров’ї кожної людини. Стресовий вплив актуальних подій, новин з Інтернету та телебачення, повітряні тривоги, людські втрати стають причиною порушення сну та погіршення самопочуття, тривалих негативних емоційних станів, відсутності мотивації до навчання чи роботи, конфліктів з близькими та колегами, почуття самотності, втрати віри в майбутнє.


«Відповідальність починається з мене»: інтерактивна зустріч із курсантами Сумської філії ХНУВС

У рамках лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя» для курсантів - першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано та проведено інтерактивну зустріч на тему «Відповідальність починається з мене» за участі фахівчині відділення медико-соціальної допомоги «Клініки, дружньої до молоді» Анни Крамар.


Екскурсія до Національного театру

Цими вихідними представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Сумський Національний театр імені М.С. Щепкіна. Даний захід проводився у рамках проекту соціально-культурної інтеграції молоді «Доброго вечора, ми з України», що реалізується Громадською організацією «Молодіжна Платформа» у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України.


«Суми та Сумщина»

Відповідно до Плану роботи табірного збору та з метою організації дозвілля молоді серед команд курсантів-першокурсників Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено інтелектуальну гру «Запитай себе».


У Сумські філії ХНУВС обрано Голову студентсько-курсантського Парламенту

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися вибори Голови студентсько-курсантського Парламенту.


Усі новини...