Відповідальна за вступну кампанію у Сумській філії ХНУВС Цвітана Скорина провела Онлайн зустріч з майбутніми вступниками

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.


Увага! Реєстрація на магістерський тест

Реєстрація осіб (https://testportal.gov.ua/reyestratsiya-dlya-uchasti-v-mkt-mtnk/), які бажають узяти участь у МКТ та/або МТНК, триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника (https://zno.testportal.com.ua/master/login)».


Вступна кампанія 2022!

МВС затвердило єдиний графік проведення вступної кампанії у заклади вищої освіти МВС в 2022 році.


Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС.

 


Вступ до магістратури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 


УВАГА!!! До уваги вступників 2022!

Продовжується вступна кампанія 2022 року до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Для ознайомлення з умовами вступу, на курсанта (бюджетна форма навчання) необхідно: перейти за посиланням https://osvita.np.gov.ua, зареєструватись (подати онлайн-анкету); подати документи до Головного управління Національної поліції в Сумській області. (в м. Суми, адреса: вул. Г.Кондратьєва, 23 Телефон(и): (0542) 66-70-10, 66-70-11 Email: pg@su.npu.gov.ua Офіційний сайт: https://www.npu.gov.ua


Триває реєстрація онлайн анкет на навчання за державним замовленням (курсанти) до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

З 1 листопада триває електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.


Проєкт молодіжного обміну Erasmus+ «@ACTIVATE- Project on Participation of Young People Online»,

Студентка 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія НАУМЕНКО взяла участь у проєкті молодіжного обміну Erasmus+ «@ACTIVATE- Project on Participation of Young People Online», що відбувся 18-27 червня 2022 року у м. Фетхіє, Туреччина.

 


Бінарне заняття з іноземної мови

У межах проведення дистанційного освітнього процесу Сумської філії ХНУВС старшим викладачем кафедри гуманітарних дисциплін Ларисою Гарцуновою було організовано бінарне заняття з дисципліни “Іноземна мова (англійська)” для здобувачів вищої освіти 1 курсу спеціальності Правоохоронна діяльність на тему "What is gender equalty? " ("Поняття гендерної рівності" ) за участі соціального педагога Сумської «Клініки дружньої до молоді» Анни Крамар.


Представники Сумської філії ХНУВС взяли участь у заходах до Дня Конституції

Сьогодні виповнюється 26 років із дня ухвалення Основного Закону. Цьогоріч Україна відзначає День Конституції в умовах воєнного стану.


Усі новини...