До уваги вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

Шановні абітурієнти, нагадуємо вам контактні номери телефонів представників Приймальної комісії Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ для вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, за якими можна проконсультуватися та отримати інформацію щодо вступної кампанії.


Продовжується прийом заявок на вступ до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС

До 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуються діти загиблих, поранених або зниклих безвісти співробітників системи МВС. «Ми подбали про те, щоб діти змогли отримати якісну сучасну освіту, жити і розвиватися в комфортних умовах. Формуємо спільноту патріотичної та мотивованої молоді. Продовжуємо підтримувати наших захисників та їхні родини», - йдеться у дописі Глави МВС України.


Магістрантка Сумської філії ХНУВС - півфіналістка ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього»

Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді, за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України провели ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» у 2024 році, в якому взяло участь понад 6000 учасників та учасниць зі всієї України.


Звернення Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Української Державності

Сьогодні ми всіма силами зосереджуємося на битві, яку Україна повинна виграти. Ця битва – заради нашої незалежності. Заради того, щоб цю незалежність могли успадкувати наступні покоління. Успадкувати, а не виборювати. Щоб ми їм дали гордість за Україну, а не її біль.


Професія поліцейського – це справа усього життя

Професія поліцейського – не з легких, але кожного року тисячі випускників шкіл і коледжів вступають до закладів вищої освіти, що належать до Сил безпеки і оборони України. Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ діляться своїми історіями та мотивують молодь обрати професію, яка стане справою усього життя.


Участь у Квізі до Дня української державності.

Команда "Law nation" Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ  у складі студенток Антоніни Ткач та Діани Кищик долучилася до патріотичного Квізу "Гордість нації", присвяченому Дню української державності. 


Здобувачка Сумської філії взяла участь в роботі літньої школи, організованій Університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща)

Здобувачка другого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Івах з 29 червня по 7 липня 2024 року взяла участь у Літній школі «Inspiration and manipulation of public opinion as algorithms for gaining and maintaining political power in Europe», організованій Університетом імені Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща).


Участь у навчально-практичному семінарі у межах Програми «Erasmus+»

Викладачка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Гайдар взяла участь у навчально-практичному семінарі на тему «Елементарне співробітництво: Складові елементи для проєктів КА2» у м. Ізвоаре (Румунія), організованого у межах Програми «Erasmus+». 


Перед ознайомчою практикою для курсантів проведено інструктаж

У Харківському національному університеті внутрішніх справ невід’ємною складовою частиною практичної підготовки курсантів денної форми навчання є проведення ознайомчої практики у службах і підрозділах Національної поліції України. Вона здійснюється з метою закріплення теоретичних знань, отриманих курсантами під час вивчення навчальних дисциплін відповідно до напряму підготовки, спеціальності та спеціалізації.


Усі новини...