До уваги майбутніх курсантів! Вступ 2023!

З 01 листопада 2022 року на порталі для кандидатів на навчання за державним замовленням osvita.np.gov.ua відкрито для заповнення анкету кандидата на навчання у ЗВО зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.


У Сумській філії ХНУВС вшанували пам'ять жертв Голодоморів в Україні

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років та у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1033 років в Україні – геноциду Українського народу у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ були організовані та проведені заходи.


Підтримуємо та допомагаємо!

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» активно долучаються до волонтерської діяльності. Так, за ініціативою Олесі Денисової та Дениса Матвієвського була проведена серед студентів групи СФПДдср-22-1 благодійна акція «Допоможи бійцю».


Онлайн-зустріч з абітурієнтами вступу 2023 року

Директор Сумської філії ХНУВС Сергій Лукаш та провідний фахівець філії Валерій Кудрявцев разом із начальником сектору організації відбору управління кадрового забезпечення ГУНП в Сумській області Сергієм Тютченком 23 листопада 2022 року взяли участь в онлайн-зустрічі з абітурієнтами 2023 року вступу з Сумської, Полтавської та Київської областей на місця державного замовлення.


Засідання вченої ради Сумської філії ХНУВС

Відбулося чергове засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед питань, які було розглянуто під час засідання: про публікаційну активність працівників університету в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science; звіт здобувачів наукових ступенів та вчених звань щодо стану виконання плану роботи та про використання квест-технологій в освітньому процесі в умовах воєнного стану. Також обговорили низку важливих організаційних питань.


Практикоорієнтоване заняття з іноземної мови для майбутніх поліцейських

Практична спрямованість освітнього процесу - запорука формування конкурентоздатних фахівців у будь-якій галузі. З метою реалізації принципу практичного спрямування навчання 16 листопада 2022 р. доцентами кафедри гуманітарних дисциплін Ганною Довгополовою та Юлією Самойловою було проведене бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів 2 курсу за участі фахівця «Клініки, дружньої до молоді» Анни Крамар.


Бінарне заняття з філософії

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Геращенко провела бінарне заняття з філософії зі студентами групи СФдср-21-1 за участі керівниці гуртка «Літературознавство» Сумського територіального відділення МАН України, кандидата філологічних наук, доцента Валентини Владимирової. Тема семінарського заняття «Сучасна світова філософія».


«Україна – країна нескорених» до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – одне із знакових державних свят, яке відзначається щорічно 21 листопада. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.


Волонтерство: курсанти допомагають плести маскувальні сітки для ЗСУ

Волонтерський загін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ протягом жовтня – листопада у позанавчальний час, у перервах між повітряними тривогами та відключенням світла, допомагають волонтерам Благодійної організації «Дзеркало добра» у плетінні маскувальних сіток, нарізанні сіток тощо.


Профорієнтаційна робота викладачів Сумської філії у Сумській ЗОШ №18

У рамках профорієнтаційної кампанії Сумської філії ХНУВС та у співпраці з керівництвом закладу середньої освіти завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Лук’янихіна Олена Анатоліївна та доцент кафедри Дементов Володимир Олександрович провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями 11-х класів КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №18.