Важливо! До уваги вступників!

З 01 липня 2022 року розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступника для осіб, які вступають на навчання на основі повної загальної середньої освіти та ОКР молодший спеціаліст у 2022 році.


Відповідальна за вступну кампанію у Сумській філії ХНУВС Цвітана Скорина провела Онлайн зустріч з майбутніми вступниками

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.


Увага! Реєстрація на магістерський тест

Реєстрація осіб (https://testportal.gov.ua/reyestratsiya-dlya-uchasti-v-mkt-mtnk/), які бажають узяти участь у МКТ та/або МТНК, триватиме з 27 червня до 18 липня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника (https://zno.testportal.com.ua/master/login)».


Вступна кампанія 2022!

МВС затвердило єдиний графік проведення вступної кампанії у заклади вищої освіти МВС в 2022 році.


Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС.

 


Вступ до магістратури Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 


УВАГА!!! До уваги вступників 2022!

Продовжується вступна кампанія 2022 року до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Для ознайомлення з умовами вступу, на курсанта (бюджетна форма навчання) необхідно: перейти за посиланням https://osvita.np.gov.ua, зареєструватись (подати онлайн-анкету); подати документи до Головного управління Національної поліції в Сумській області. (в м. Суми, адреса: вул. Г.Кондратьєва, 23 Телефон(и): (0542) 66-70-10, 66-70-11 Email: pg@su.npu.gov.ua Офіційний сайт: https://www.npu.gov.ua


Триває реєстрація онлайн анкет на навчання за державним замовленням (курсанти) до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ

З 1 листопада триває електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.


Бінарне заняття з соціології

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат філософських наук, доцент Тетяна Геращенко разом із завідувачем кафедри теорії та практики романо-германських мов Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вікторією Солощенко провели бінарне заняття з соціології за на тему «Соціальна структура Німеччини».


Участь представників Сумської філії ХНУВС у молодіжному форумі

15-16 серпня у рамках відзначення Дня молоді 2022 провідний фахівець відділення кадрового забезпечення Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Ганна Мітітєл та заступник голови студентсько-курсантського парламенту, курсант 3 курсу Микола Сіроштан взяли участь у молодіжному форумі «Українська молодь вражає: Сумщина», організований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.