До уваги вступників до магістратури!

З 07 травня 2024 року розпочинається реєстрація для проходження ЄВІ та ЄФВВ (ЗНО в магістратуру). Реєстрація триватиме до 29 травня 2024 року.

До уваги стейкхолдерів: здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників!

У зв’язку з щорічним моніторингом та переглядом освітніх програм Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ ініціює перегляд освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність».

Вступникам ХНУВС 2024 року!

З 1 листопада 2023 року відкрито портал osvita.np.gov.ua для подачі Анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Зустріч здобувачів загальної середньої освіти з представником кіберполіції в межах профорієнтаційної роботи

24 травня в межах профорієнтаційної роботи доцентами кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Пономаренко та Ганною Довгополовою спільно зі старшим оперуповноваженим відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Артемом Бухтіаровим проведено інформаційно-просвітницький захід для здобувачів загальної середньої освіти ліцею Боромлянської сільської ради та Лебединського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області, який сприяв професійному самовизначенню здобувачів та формуванню навичок інформаційної грамотності.

Здобувачі Сумської філії – переможці чемпіонату Європи з сумо

Студенти третього курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ стали призерами чемпіонату Європи з сумо серед молоді та дорослих, який проходив з 23 по27 травня у грецькому місті Лутракі.

Зустріч із представником ювенальної превенції в рамках вивчення «Іноземної мови за професійним спрямуванням»

Практичне спрямування освітнього процесу – це невід’ємна складова професійної підготовки сучасного конкурентоздатного майбутнього фахівця будь-якої галузі. Саме тому, у рамках вивчення навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням», для здобувачів групи СФ-ПДдср-23-1м доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Юлією Самойловою було організовано та проведено бінарне заняття за участі інспектора секції ювенальної превенції відділу превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, лейтенанта поліції Михайлика Даніїла Юрійовича.

На базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася ХV Міжнародна науково-практична конференція «Правова наука і державотворення в Україні у контексті інтеграційних процесів».

Участь студентської молоді у забігові «Незламні»

26 травня студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ спеціальності 081 «Право» Іван Білокур, Віталій Кийков, Богдан Бараненко та Катерина Красій взяли участь у командному забігові «Незламні-2024» на підтримку ЗСУ.

Виховні заходи до Дня Героїв

День Героїв - це особливий день в українському календарі, присвячений вшануванню пам'яті тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Щороку 23 травня ми вшановуємо наших героїв , які віддали своє життя за наше майбутнє, і згадуємо тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави. Їхні подвиги нагадують нам про цінність свободи і необхідність зберігати і передавати цю спадщину наступним поколінням.

На кураторській годині обговорили питання гендерно зумовленого насильства в Україні

Відповідно до плану куратора доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Пономаренко проведено інформаційно-просвітницький захід зі здобувачами вищої освіти групи СФ-ПДдср-21-1 на тему «Гендерно зумовлене насильство – це не ОК», в ході якого було розглянуто сутність та особливості, причини й наслідки гендерно зумовленого насильства; питання підтримки людей, які його пережили. Увагу здобувачів було зосереджено на світових та українських показниках зафіксованих злочинів, а також відповідальності за скоєне. Порівняння статистик і показників сприяло жвавому обговоренню проблеми та пошуку шляхів її вирішення та попередження.