Бінарне заняття з вивчення методики підготовки наукових досліджень та дотримання принципів академічної доброчесності

Дотримання принципу академічної доброчесності є одним із найважливіших принципів виконання наукових студентських робіт. Серед причин плагіату здобувачі вищої освіти зазначають відсутність навичок роботи з першоджерелами, невміння оформлення посилань на джерела інформації у разі використання цитат, ідей, тверджень тощо.


Бінарне заняття на тему «Права людини в правоохоронній діяльності».

Старшим викладачем кафедри юридичних дициплін Сумської філії ХНУВС Андрієм Сядристим разом із регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Сумській області Мариною Єжкун проведено бінарне заняття для студентів 2 курсу денної форми навчання за спеціальністю 262 Правоохоронна діяльність з дисципліни «Забезпечення прав людини в правоохоронній діяльності» на тему «Права людини в правоохоронній діяльності».


Здобувачі освіти проводять активне змістовне дозвілля

З метою організації змістовного дозвілля здобувачі освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із провідним фахівцем Ганною Мітітєл відвідали Сумську обласну філармонію, де переглянули святковий концерт, присвячений Дню міста Суми.


До тижня громадянського суспільства знайомство здобувачів освіти із проєктом «MRIYA»

Для здобувачів освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано зустріч зі старшим інспектором з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України майором поліції Артемом Бухтіаровим. Дана зустріч, яка відбулася у форматі ZOOM-конференції, була проведена у рамках Тижня громадянського суспільства.


Заняття у Сумському апеляційному суді

З метою формування поваги до суду, підвищення рівня правової культури, обізнаності про порядок захисту прав і свобод людини, реалізації принципу гласності судового процесу, можливості проходження навчальної практики, 14.09.2023 р. викладачами кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Шумілом О. М. та Матусом В. В. було проведено виїзне заняття із навчальних дисциплін «Судові та правоохоронні органи України» та «Кримінальний процес».


Ознайомча зустріч із студентами-першокурсниками Сумської філії ХНУВС

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ для студентів – першокурсників за спеціальністю «Право» провідним фахівцем Ганною Мітітєл за участі психолога філії Ганни Ярової, завідувача клубу Андрія Лебеденка, голови студентсько-курсантського Парламенту Вікторії Ярової було проведено ознайомчу он-лайн зустріч.


Профорієнтаційна зустріч з «Барсою»

Провідним фахівцем Сумської філії ХНУВС Валерієм Кудрявцевим була організована зустріч з батьками випускників та випускниками комунального закладу Сумської обласної ради «Обласний ліцей спортивного профілю «Барса». Зустріч відбулася за сприяння заступника директора з навчальної частини закладу Добродумової Лариси Валентинівни та проходила в форматі онлайн. До розмови виявили бажання приєднатися також і учні 10 класу.


Засідання вченої ради Сумської філії ХНУВС

Відбулося перше у новому 2023/2024 навчальному році засідання вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. На початку засідання голова вченої ради Сергій Лукаш привітав усіх з початком нового навчального року, побажав усім сил та наснаги для досягнення професійних цілей та успіхів.


Навчальна література до нового навчального року

Кафедрою юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС до нового навчального року підготовлено та передано до бібліотеки Робочий зошит із теорії держави та права.


Привітання Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка з Днем знань

Шановні освітяни, курсанти, студенти, слухачі, ліцеїсти закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України! Від імені Колегії Міністерства внутрішніх справ України вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань! Свято початку осені – День знань – об’єднує всі покоління українців, адже кожен з нас має зворушливі спогади про перший шкільний дзвінок або про першу лекцію.