Оголошення!

Продовжується вступна кампанія 2022 року до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських. З урахуванням введення на території України правового режиму військового стану запроваджується тимчасовий порядок вступу до ЗВО МВС.

Для ознайомлення з умовами вступу, вибору закладу та напрямку навчання необхідно:
перейти за посиланням https://osvita.np.gov.ua,
зареєструватись (подати онлайн-анкету);
подати документи до Головного управління Національної поліції в Сумській області (в м. Суми, адреса: вул. Г.Кондратьєва, 23
Телефон(и):
(0542) 66-70-10, 66-70-11
Email:
pg@su.npu.gov.ua
Офіційний сайт:
https://www.npu.gov.ua

Заяви на вступ та інші документи можуть подаватися у вигляді сканкопій (фотокопій), направлених на офіційну пошту комплектуючого органу.
Інформація щодо освітніх ступенів (освітньо-кваліфікаційних рівнів), напрямів підготовки за спеціальностями та спеціалізаціями, правил прийому міститься на сайті Сумської філії
http://sumy.univd.edu.ua/uk/dir/8/vstup
За додатковою інформацією звертайтесь до провідного фахівця Сумської філії ХНУВС Цвітани Скорини
telegram 0663677930

Важлива інформація для вступників за державним замовленням – майбутнім курсантам Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ!

Звертаємо вашу увагу на те, що добір (відбір) кандидатів на навчання до закладів освіти органів системи МВС та оформлення їх особових (навчальних справ) у період дії воєнного стану дозволяється здійснювати закладам освіти органів системи МВС.

Прийом на навчання до Сумськоі філії Харківського національного університету внутрішніх справ здійснюється на конкурсній основі за результатами внутрішніх вступних іспитів, згідно з Правилами прийому.

Для вступу на навчання за державним замовленням (курсант) до СФ Харківського національного університету внутрішніх справ необхідно обов’язково зареєструватися на порталі для кандидатів на навчання у закладах вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України зі специфічними умовами навчання: https://osvita.np.gov.ua.

Після реєстрації на порталі абітурієнтам, які не мають можливості оформити особову справу за місцем реєстрації, або тимчасової реєстрації, не мають можливості пройти ВЛК за місцем реєстрації, або тимчасової реєстрації, необхідно надіслати на адресу електронної пошти обраного факультету сканкопії наступних документів:
– паспорт*;
– ідентифікаційний код*;
– документ про освіту;
– автобіографія;
– анкета кандидата на навчання*;
– бланк згоди на спеціальну перевірку;
– бланк згоди на обробку персональних даних;
– фото на документи*.
* – Надсилаються першочергово.

Електронна пошта: sf@univd.edu.ua; тел.: 066-367-79-30 Цвітана Сергіївна

ВАЖЛИВО: Після надсилання необхідно отримати за телефоном підтвердження надходження документів.

Вступ до магістратури

Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ у 2022 році без ЗНО!

Військовослужбовці та особи, залучені до Сил територіальної оборони, поліцейські, рятувальники, особи рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби (у разі наявності підтверджувальних документів) під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) беруть участь у конкурсному відборі за результатами тільки фахового іспиту, що складається в університеті. 

‼️Подача заяв та документів на навчання до магістратури за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) орієнтовно розпочинається з 29 липня 2022 року. 

Контактний телефон: Цвітана Сергіївна 0663677930 (telegram) 

Не пропустіть унікальний шанс вступити цього року до магістратури СФ ХНУВС та отримати фахові знання!

у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся

ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ !

Були запрошені до підключення батьки та учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і всіх, хто бажає відвідати заклад вищої освіти.

До уваги були представлені:

  • зустріч із адміністрацією Сумської філії ХНУВС;
  • презентація спеціальностей;
  • відповіді на всі запитання щодо вступу.

Всі бажаючі отримали вичерпну інформацію про правила прийому до Сумської філії ХНУВС, про навчання та дозвілля здобувачів.

Тел. відповідальної особи за вступ (093) 155-68-37, Цвітана Сергіївна Скорина

ПОСИЛАННЯ НА ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Увага!

Якщо ти хочеш стати курсантом Сумської філії ХНУВС! З 1 листопада розпочалася електронна реєстрація кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

Допомогу у заповненні анкети вам надасть наш фахівець Цвітана Сергіївна (тел. 093-15-56-837), електронна пошта (vstupsf@univd.edu.ua)