Міжнародний мовно-літературний конкурс – це гарна можливість для майбутнього поліцейського долучитися до культурних надбань попередніх поколінь, ще раз звернутися до художнього світу Тараса Шевченка.

Цьогоріч 16 грудня курсантка 2 курсу Сумської філії ХНУВС Єлизавета Шевцова показала високі результати на обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка, виборовши ІІІ місце.

Вітаємо Єлизавету та її наставника, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Валентину Василенко! Упевнені, що кількість шанувальників рідного слова буде збільшуватися. Бажаємо вам і надалі сприяти піднесенню престижу української мови і літератури, підвищенню рівня загальної мовної культури, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря – поета світового рівня.