Волонтери, курсанти та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до благодійної акції «Подаруй тепло». Дана акція, організована Сумською міською Муніципальною галереєю, проводиться для людей з КПН СОР «Клінічна спеціалізована лікарня. Сумський підрозділ» та Хоружівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

Кураторами груп разом із курсантами було зібрано та передано організаторам акції: теплі речі (взуття, рукавички, теплі шкарпетки, кофтинки, хустки, шарфи тощо), засоби особистої гігієни.

Курсанти говорять: «В День святого Миколая не можна залишати поза увагою людей, які позбавлені тепла, тому ми зобов’язані просто робити добрі справи і здійснювати їхні мрії».