07 грудня 2021 року викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Майсун Ірина взяла участь у вебінарі, організованому професорами Каліфорнійського університету Берклі. Тема онлайн-семінару «Батьківство, партнерство та паритет: чого очікувати від юридичної професії», «Parenthood, Partners, and Parity: What to Expect in the Legal Profession» була присвячена нині актуальним проблемам: відсотку жінок на юридичних факультетах, професійним амбіціям, відпусткам по догляду за дитиною, як з боку жінок, так і чоловіків.

Професор Міранда Макгоун наводила аналітику сучасних досліджень у сфері гендерної рівності серед практикуючих юристів. Колишня журналістка видання «The Wall Street Journal», нині кандидат юридичних наук Брук Хендерсон у тестовій формі провела опитування серед учасників для вияву позицій щодо гендерної рівності серед юристів.