Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна ГЕРАЩЕНКО разом із курсантами 2 курсу Георгієм ТОРЯНИКОМ та Дариною ВЕРБИЦЬКОЮ провели профорієнтаційну роботу в одинадцятому класі Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

Присутні із зацікавленістю прослухали інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ, уважно переглянули відеоролики про студентське та курсантське життя. Курсанти розповіли школярам, чому вони вирішили стати поліцейськими і запропонували приєднатись до них. Школярі отримали вичерпні відповіді на численні питання щодо умов навчання та особливостей професійної підготовки юристів і правоохоронців та отримали кольорові інформаційні буклети.