Кандидатом історичних наук, доцентом кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Гончаренко Л.Л. була проведена профорієнтаційна зустріч та наукове консультування учасників секції всесвітньої історії Сумського територіального відділення Малої Академії Наук України, в ході якого доцент Гончаренко Л.Л. ознайомила юних науковців із Сумською філією ХНУВС, спеціальностями та перевагами навчання у закладі вищої освіти.

У ході спілкування з обдарованою молоддю Сум, Охтирки та Конотопу були обговорені актуальні тематики написання науково-дослідних робіт із всесвітньої історії.

Доцент Гончаренко Л.Л. зорієнтувала починаючих науковців у специфіці написання науково-дослідних робіт, зосередження уваги на наукову базу майбутнього дослідження.