У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася підсумкова перевірка рівня службової підготовленості особового складу, який має спеціальні звання поліції.

У складі комісії, що проводила перевірку, були завідувач кафедри вогневої підготовки факультету №3 Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Віталій Федоров, завідувач відділення моніторингу відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Сергій Терницький, завідувач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 майор поліції Ігор Ковальов.

Працівники «Академії поліції», які мають спеціальні звання поліції, виконали тестові (ситуативні) завдання, практичні вправи та нормативи, визначені Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України.