У Сумській філії у рамках освітнього процесу було проведено майстер-клас із культури мовлення та гомілетики керівником відділу по роботі з молоддю Сумської єпархії Української Православної церкви протоієреєм Володимиром Равлюком та завідувачем кафедри гуманітарних дисциплін Валентиною Василенко.

На бінарному занятті духовна безпека України розглядалися крізь призму рідної мови, а поняття духовно-моральний розвиток особистості, служіння Словом-Логосом, харизма, пасіонарність світського і духовного оратора аналізувалися у контексті інноваційних підходів.

Спікери наголосили, що сьогодення вимагає від майбутнього правозахисника не лише фахових знань і навичок, а й уміння коректно і переконливо вести дискусію, цікаво і грамотно будувати свій виступ перед аудиторією.

Студенти переконалися, що мистецтво слова – це наука про особливості застосування оратором основних законів риторики.