У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося чергове засідання вченої ради. Серед питань, які розглядалися під час засідання, – про результати навчання здобувачів вищої освіти у ІІ-му семестрі 2020/2021 навчального року; про результати набору на навчання до Сумської філії ХНУВС у 2021 році; про забезпечення дотримання принципів та правил академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу; про удосконалення системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти у Сумській філії ХНУВС.

Окрім того, голова вченої ради директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Сергій Лукаш детально проаналізував сучасну систему профорієнтаційної роботи у Сумській філії, виконання рішень Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ та рішень вченої ради Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.