2 вересня 2021 року викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова, Олена Шкурат та Лариса Гарцунова взяли участь у онлайн-презентації Модельної навчальної програми курсу «Legal English», що розробила команда викладачів українських та американських правничих шкіл за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» з метою сприяння впровадженню стандартів юридичної освіти та модернізації лінгвістичної підготовки правників в глобалізованому світі. Цей інноваційний навчальний план передбачає, що студенти мають отримати 300 кредитів ЄКТС із різних навчальних дисциплін впродовж 10 семестрів або п’яти років. Навчальний план містить три групи навчальних предметів: обов’язкові навчальні дисципліни, що їх мають викладати в рамках програми (152 кредити ЄКТС); обов’язкові навчальні дисципліни на вибір університету (28 кредитів ЄКТС); та дисципліни на вільний вибір студента (120 кредитів ЄКТС). Окрім обов’язкових курсів, автори рекомендують навчальні дисципліни, які варто включити до навчального плану правників і, таким чином, надати студентам можливість вивчати їх в рамках обов’язкових навчальних дисциплін на вибір університету або як частки дисциплін на вільний вибір здобувачів освіти. Дисципліни поділено за 5-ма пріоритетними напрямками правознавства: приватне право, публічне право, кримінальне право, правничі навички та правничі основи.

Дякуємо усім спікерам за цікаві та змістовні доповіді, а розробникам програми за плідну роботу над удосконаленням вітчизняної юридичної освіти.