Міжнародний День студента курсанти та студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відсвяткувала проведенням конкурсів «Кращий студент філії» та КВК.

На початку заходу студентсько-курсантське братерство закладу вищої освіти привітала заступник директора філії Світлана Ващенко. У своїй промові вона наголосила, що саме молодь – це майбутнє держави, яка виконує в суспільстві важливу функцію зміни поколінь, бере безпосередню участь у перетворенні всіх сфер життєдіяльності соціуму. Також з нагоди свята Світлана Сергіївна вручила грамоти активним студентам філії.

Під час урочистостей студентський парламент філії (Рокіта Ярослав, Ткаченко Іван та Хацько Валерія) оголосив переможців конкурсу «Кращий студент філії», які будуть представляти Сумську філію на святковій молодіжній програмі «Студент року 2019». Переможцями у номінаціях стали: «Кращий студент - громадський діяч» Кулібаба Єлизавета ( 3 курс), «Кращий студент – медійник» – Терещенко Анна (2 курс), «Кащий студент – науковець» –Кісіленко Анастасія (3 курс),«Навчально-наукова діяльність» - Покутня Маргарита (3 курс), «Кращий студент – спортсмен» - Гайдуков Богдан (курсант 1 курсу), «Кращий студент – волонтер» - Легкобит Олександр (4 курс), «Кращий студент – вокаліст» – Березова Анна (курсант 1 курсу), «Кращий студент – танцюрист» – Шендрик Вікторія (курсант 1 курсу), «Кращий студент – оригінальний жанр» – Рокіта Ярослав (4 курс), «Навчально-практична діяльність» - Гончаренко Анастасія (4 курс), «Кращий студент - комплексна характеристика» – Гайдар Марина (2 курс).

Після нагородження переможців розпочалася концертна програма за участю творчої студентської та курсантської молоді першого курсу та конкурсна гра КВК на «Кубок Філії», у якій взяли участь 5 команд: збірна 1 курсу «ОПГ «Ромашка», команда 1 курсу «Одуванчики», команда 1 курсу «Діти Товстухи», команда 2 курсу «Круті перці» та команда 4 курсу «Победитель».

Команди показали свою гру у 3 конкурсах: «Візитці», «СТЕМі» та «Конкурсі однієї пісні».

Після двох годин гри і чудового настрою 3 місце посіла команда 2 курсу, 2 місце – курсанти 1 курсу, перемогу та Кубок філії здобула команда 4 курсу «Победитель» ( Рокіта Ярослав, Дубинська Марина, Гончаренко Анастасія, Казьміна Каріна, Ткаченко Іван, Ткаченко Ілля, Шамоня Анастасія).