З метою національно-патріотичного виховання та з нагоди відзначення Дня української писемності та мови у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено конкурсно-розважальну гру «Я люблю Україну».

У даній грі взяли участь команди першого курсу. Змагання складалися з п’яти раундів, які були суто тематичні: «Подорожуємо Україною», «Україна – туристична», «Визначні українці», «Українські гривні», « Україна - співуча».

Цікаві питання на знання історії своєї країни для учасників команд підготували студент 2 курсу Ярослав Домантович та курсанти 1 курсу Анастасія Даниленко і Валентин Даньков.

Переможцями гри стали: серед студентів група СФдср-19-2 (староста Анна Мартиненко); серед курсантів команда дівчат, яка грала проти команди хлопців.