UA EN

Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Євгенія Манько взяла участь у просвітницькому заході, організованому Лігою студентів Асоціації правників України, де виступила спікером разом із фахівцями-криміналістами відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Сумській області.

Під час заходу було розкрито тему «Експерти-криміналісти на місці події: як усе відбувається насправді». Участь у зустрічі взяли представники студентської молоді Сумщини, зокрема й студенти Сумської філії ХНУВС.

Учасники мали змогу на практичних прикладах ознайомитися з алгоритмом дій криміналіста під час огляду місця події, дізнатися про сучасні техніко-криміналістичні засоби, які застосовуються поліцією та судовими експертами, а також про особливості виявлення й фіксації слідів різного походження.

Євгенія Манько виступила з доповіддю «Судовий експерт. Доступ до професії. Права та обов’язки», у межах якої окреслила правові засади судово-експертної діяльності та звернула увагу на відмінності між професіями судового експерта і спеціаліста-криміналіста.

Захід викликав жваву дискусію серед студентів. Учасників цікавили не лише практичні й технічні аспекти роботи на місці події, а й нормативно-правові вимоги та професійні перспективи у сфері криміналістики й судової експертизи.