У День української писемності та мови, викладачі та здобувачі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності - події, що вже понад два десятиліття об’єднує українців у різних куточках світу навколо любові до рідного слова.
Цьогоріч авторкою тексту диктанту стала Євгенія Кузнєцова — українська письменниця, перекладачка та науковиця, чиї твори наповнені теплом і глибокою вірою в силу української культури. А читала текст диктанту Наталія Сумська - народна артистка України, відома акторка та телеведуча, чий голос створив особливу атмосферу довіри й натхнення.
Писати диктант - це не просто перевіряти грамотність. Це спосіб відчути єдність, згадати, як важливо берегти й плекати мову, що єднає покоління. Учасники заходу зазначають, що участь у цьому заході для них - добра традиція, спосіб долучитися до спільної культурної ініціативи та підтримати утвердження українського слова в освітньому середовищі.
Для колективу Сумської філії ХНУВС участь у Радіодиктанті вже стала доброю традицією, символом поваги до рідного слова й віри у його силу - силу, що здатна єднати, надихати та змінювати.