Викладачем кафедри юридичних дисциплін Цвітаною Сергіївною Барановою у рамках викладання дисципліни кримінальне право проведено бінарне практичне заняття для студентів 3-го курсу денної форми навчання на тему: «Попередження злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи» за участю заступника начальника - начальника слідчого відділення Сумського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Щербини Інги Анатоліївни.

Зустріч вийшла надзвичайно змістовною, важливою для найкращого засвоєння студентами даної теми, а ще й цікавою. Студентам було надано вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, наведено статистику злочинів у даній сфері по Сумському району за 2018-2019 рік. Начальник відділу розповіла про найбільш резонансні кримінальні справи та про свій професійний шлях у поліції.