Чергове факультативне заняття для учасників Школи наукового лідерства провів т.в.о. завідувача кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС, кандидат юридичних наук, професор Олексій Шуміло, який є гарантом освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Право (поліцейські)».

Він розповів для чого потрібні лідерські якості курсанту, розглянув основні положення Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки, концепцію національно-патріотичного виховання в системі освіти України. Окрему увагу професор приділив ролі лідерства у службовій діяльності правоохоронця, ключовим лідерським якостям і практичним навичкам, розвиток яких є особливо актуальним в умовах дії правового режиму воєнного стану. Олексій Шуміло окремо проаналізував роль самоосвіти та самовдосконалення у формуванні особистості лідера, його відповідальності тощо.

ВК ХНУВС