Для курсантів 1 курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» професором кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою та доцентом цієї ж кафедри Ганною Довгополовою було проведено бінарне заняття за участі інспектора сектору ювенальної превенції Сумського РУП ГУНП в Сумській області лейтенанта поліції Даніїла Михайлика.

В рамках опанування програми навчального курсу з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» офіцер поліції обговорив зі здобувачами вищої освіти особливості роботи поліцейського, зокрема працівника ювенальної превенції, планування робочого дня, а також основні обов’язки та повноваження працівника поліції.

Також, наприкінці заняття Даніїл Михайлик поділився власним досвідом роботи в поліції та відповів на запитання майбутніх поліцейських щодо їх професійної діяльності.