Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді, за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України провели ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» у 2024 році, в якому взяло участь понад 6000 учасників та учасниць зі всієї України.

Відзначено переможців у трьох номінаціях: 1 - учні загальноосвітніх навчальних закладів; 2 - студенти та аспіранти закладів вищої освіти; 3 - викладачі закладів вищої освіти (до 35 років).

Студентка магістратури Сумської філії ХНУВС Шалова Інна (науковий керівник - доцент кафедри гуманітарних дисциплін Юлія Самойлова) увійшла до півфіналу даного конкурсу та була відзначена дипломом.

Щиро вітаємо Інну з успішною участю та бажаємо подальших успіхів!