Працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ переглянули виставу «Конотопська відьма» з нагоди закриття 91-го театрального сезону. Вистава, створена за мотивами однойменної повісті Григорія Квітки-Основ’яненка, справила надзвичайне враження та захопила магією української культури, яку майстерно перенесли на сцену актори Сумського національного театру драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна та Луганського українського музично-драматичного театру.

Сучасна та потужна музична вистава була наповнена чудовою музикою, неперевершеною хореографією та магічними спецефектами. Оригінальна сценографія: декорації та костюми, створили відчуття автентичності та занурила у атмосферу того часу. А звучання живого оркестру, який виконував народні мелодії та пісні, додавало ще більше колориту та допомогло відчути дух української землі.

Вистава "Конотопська відьма" - це справжній культурний скарб, який є символом національного відродження та боротьби за волю. Перегляд вистави залишив у серцях глядачів незабутні емоції. Він дав можливість не лише насолодитися естетикою дійства, енергетикою виконавців, дотепним гумором, а й нагадав про багатство та глибину нашої національної спадщини.