26 квітня 2024 року на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти «Питання сучасної науки і права». Дана конференція є традиційною для молодих науковців, які бажають поділитися своїми науковими здобутками.

Залучення здобувачів до наукових досліджень є одним із пріоритетних напрямків діяльності Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Тож проведення такої конференції стало для здобувачів нагодою обмінятись думками з приводу актуальних питань юриспруденції, філософії, історії, економіки та освіти на шляху розбудови державності України.

У роботі конференції взяли участь 138 молодих науковців із закладів вищої освіти України. Відкрив конференцію директор Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, заслужений юрист України, доктор юридичних наук, доцент Сергій Станіславович Лукаш. Він побажав усім присутнім мирного неба, міцного здоров’я, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, жаги нових відкриттів. Сергій Станіславович підкреслив, що сучасне суспільство потребує фахівців нового типу, які здатні ефективно працювати і навчатися протягом життя, самостійно оволодівати знаннями з різних джерел, пропонувати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення проблем.

Під час роботи конференції учасники презентували та обговорили ряд актуальних питань, пов’язаних з історичною постаттю Ольги Андрієвської, визнанням ООН голодомору 1932-1933, забезпеченням ефективної діяльності поліції, протидією корупції, відшкодуванням шкоди, завданої збройною агресією рф.