Студент третього курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Білокур взяв участь у Форумі студентських ідей «Sumy Reinvent», організатором якого виступила Громадська організація «ЦУКР» за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку.

Упродовж кількох днів 100 найініціативніших молодих юнаків та дівчат навчалися розробляти та вдосконалювати власні проєкти, які мають за мету покращити життя міста. Учасники Форуму мали можливість познайомитися із спікерами, які ділилися власним досвідом реалізації ідей та висловити свої студентські ідеї.

Наш студент також презентував свою ідею, яка змінить місто Суми на краще - створення спеціального майданчика для вигулу собак.

Іван Білокур отримав Сертифікат, знайшов однодумців та здобув практичні навички з проектного дизайну соціальних ініціатив.