14 квітня студент третього курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Білокур взяв участь у молодіжному забігові «Суми ЗА біг». Щорічний забіг проводиться за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, спільно з громадською організацією «Race Project» та з метою формування навичок здорового способу життя та профілактики негативних проявів у молодіжному середовищі.

До цьогорічного заходу долучилося 100 осіб, які обирали дистанцію 1 або 5 кілометрів. Наш студент разом зі своїм вірним другом собакою Левом подолав п’ятикілометрову дистанцію. Усі учасники отримали медалі, виготовлені у формі відбитка пальця, що символізує данину поваги до улюбленої справи. Результат забігу - збір коштів для сумчан, що служать у Збройних Силах України. Цього року було зібрано майже 10 000 гривень.