Студенти третього курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Кіріл Крупський (спеціальність «Право») та Дмитро Котов (спеціальність «Правоохоронна діяльність») змагалися на чемпіонаті України з сумо серед дорослих та молоді до 21 і 23 років, який відбувся у місті Луцьк.

Хлопці багато років займаються у міській дитячо-юнацькій спортивній школі «Колос» (тренери Вьюн В.М., Хекало С.М.), і завжди гідно представляють її та наше місто на Всеукраїнських змаганнях. Так і цього разу наші студенти-спортсмени отримали весь комплект нагород. Кіріл Крупський, посів 1 місце у ваговій категорії (77 кг), Дмитро Котов - 2 місце у своїй ваговій категорії до 21 року та 23 року. Сумські сумоїсти Кіріл та Дмитро, як найкращі борці, будуть представляти Україну на Чемпіонаті Європи, що пройде в Афінах (Греція) в травні.

Колектив Сумської філії пишається спортивними здобутками своїх здобувачів вищої освіти, бажає подальших успіхів та нових перемог. Так тримати!