Здобувачка 1 курсу магістратури за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» Інна Шалова (під керівництвом наукового керівника Виганяйло Світлани Миколаївни) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі наукових досліджень студентів «Інформаційні технології в науці та виробництві» Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький) на тему «DataSecurity Захист даних в умовах інформаційної війни». В даній роботі досліджувалась та популяризувалась технологія захисту даних WAF для використання серед населення, що спрямовано на запобігання та протидію шахрайським діям в мережах. Конкурсантка популяризувала технологію та пропонувала використовувати технологію для протидії зловживанням у сфері послуг в мережі.

До наукового заходу долучилась науковий керівник кафедри соціально-економічних дисциплін Світлана Виганяйло.

Конкурс пройшов цікаво та змістовно, Шалова Інна стала призером конкурсу, та отримала подяку від організаторів конкурсу. Дуже приємно, що є вмотивовані, здібні студенти, які беруть участь навіть в непрофільних конкурсах, та їх розробки є цікавими для науковців інших закладів освіти. Вітаємо активну студентку і її наукового керівника, і бажаємо нових перемог і здобутків на науковій ниві.