Голова волонтерського сектору студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Івах багато років допомагає Сумському товариству захисту тварин, де мешкають залишені тварини господарями, які змушені були виїхати з прикордоння, зі сходу країни, евакуйовані з Херсонщини тощо. Кожна тварина потребує не лише турботи, вигулу, догляду, а й медичної допомоги, а для цього необхідні кошти.

Днями наша студентка організувала збір коштів для закриття боргу Сумського товариства захисту тварин у ветеринарній клініці «Хелс», де стабільно лікують та рятують життя підопічним притулку. До акції долучилися усі небайдужі, і за добу Марія зібрала необхідну суму (13659 грн.), щоб успішно закрити борг. Дякуємо усім, хто взяв активну участь у акції!

Нехай благодійна робота буде плідною і приносить користь улюбленцям нашим та суспільству!