Викладачі кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС постійно удосконалюють технології наукових досліджень, використовуючи ресурси та інструменти CLARIVATE.

Так, опрацьовуючи виклики сьогодення, науковці кафедри пройшли серію науково-просвітницьких вебінарів з актуальних тем. Під час віртуальних конференцій були розглянуті питання щодо проведення наукових досліджень у сфері володіння сучасними технологіями відкритого доступу та міжнародної співпраці. За результатами апробації Юлія САМОЙЛОВА, Ганна ДОВГОПОЛОВА та Анна РЕШИТЬКО отримали сертифікати.

Напрацьовані знання будуть використані для підвищення рівня власних наукових доробків на міжнародному рівні та допоможуть удосконалити механізми взаємодії з усіма учасниками освітнього процесу.