23 та 24 лютого студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право»  долучилися до волонтерської діяльності з плетіння  маскувальних сіток на різних локаціях.

Так, Катерина Красій разом із Віталієм Кийковим традиційно  завітали до волонтерського центру «Моторний вулик», а   Євгенія Варварич  і Каріна Берьозкіна   вперше  прийшли до  Благодійного фонду «Людина Ольга Сумщина», який працює в Тростянецькій громаді, і відразу освоїли техніку плетіння сітки.

Маскувальні сітки  дуже затребувані на фронті, вони  прикривають  наших воїнів, позиції та техніку від ворожого ока.

"Сьогодні, ми, як ніколи, маємо згуртуватися, об’єднатися, і допомогти армії», - говорять волонтери, які свої  добрі справи, присвятили другим роковинам початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Долучаємося усі разом до благородної справи, разом ми непереможні.