Волонтерська команда студентсько-курсантського самоврядування Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідала та підтримала військових, які перебувають на реабілітації в одному із міських лікувальних закладів. Акція проводилася у рамках пілотного проекту «Відвідай пораненого бійця – підтримай героя».

Для підняття бойового духу курсанти підготували патріотичну програму, в якій продекламували авторські віршовані рядки та передали виготовлені тематичні листівки від дітей підшефного закладу.

Військові спілкувалися з курсантською молоддю, дякували за підтримку, залишивши на згадку про зустріч свої імена на прапорі України.

Зустріч пройшла у дружній та теплій атмосфері. Наостанок дівчата та хлопці обмінялися побажаннями: курсанти побажали якнайшвидшого одужання та міцного здоров'я, а військові – успіхів і перемог на освітньому фронті.

Підтримуємо наших захисників!