У межах шефської роботи волонтерський загін студентсько-курсантського парламенту Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ завітав до Центру культури та дозвілля Сумської міської ради, де займаються творчістю талановиті діти, серед яких діти ВПО та військовослужбовців. Курсанти прийшли не з пустими руками, а придбали для гуртківців папір для ламінування та канцелярські товари.

Разом із вихованцями хобі-студії дизайну та технологій «Щасливий час» наша молодь провела патріотичну акцію «Дякую тобі…», створивши тематичні листівки для тих, хто нас захищає і дає можливість жити і творити.

Листівки будуть передані бійцям, які проходять реабілітацію у медичних закладах міста.