У рамках профорієнтаційної роботи філії з метою популяризації університету та формування контингенту здобувачів вищої освіти на наступний навчальний рік доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою та провідним фахівцем філії Валерієм Кудрявцевим було проведено зустріч із батьками учнів 11-х класів КУ Сумська ЗОШ №24.

Батькам учнів була презентована Сумська філія як один із провідних закладів вищої освіти Сумщини, зокрема були представлені основні спеціальності, за якими філія готує майбутніх фахівців, наголошено на перевагах навчання в університеті, обговорено основні умови вступу та навчання в університеті.

В ході бесіди у батьків учнів виникало чимало запитань, на які вони отримали ґрунтовні та вичерпні відповіді.