«У силі і в слабкості, в щасті, у скруті
Служитиму краю у часи люті.
Ненависть свою оберну на силу.
Зламати не дам я катам Україну!»

Такими палкими поетичними гаслами розпочала свою конкурсну роботу курсантка Сумської філії ХНУВС Ярова Вікторія у фінальному турі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся 02 лютого.

Творча, талановита курсантка завдяки ґрунтовним знанням з шевченкознавства й індивідуальному творчому підходу успішно справилася із завданнями попереднього ІІ (регіонального) етапу Конкурсу та виборола ПРИЗОВЕ І МІСЦЕ!

Пишаємося і щиро дякуємо талановитій здобувачці та її науковій керівниці Валентині Василенко за достойне представлення нашого освітнього закладу! Нехай ця перемога додасть вам наснаги, впевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог та творчих звершень на благо України!