Доценти кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова, Ганна Довгополова та старший викладач цієї кафедри Анна Решитько разом зі здобувачами своїх кураторських груп взяли участь у онлайн-лекції "Взаємозв'язок між правами людини та корупцією - вплив на людей, громади та інституції, а також про те, як ці знання можуть бути використані як запорука справедливого майбутнього". Спікером даного заходу був Мортен Кох Андерсен, заступник директора з досліджень і освіти, старший науковий співробітник Інституту Рауля Валленберга.

Доповідач, маючи власний багатий досвід роботи у різних країнах із високим рівнем корупції, розповів про структуру зв’язку представників різних верст суспільства і їх поведінку у корупційних відносинах; обґрунтував необхідність та важливість питання щодо подолання корупції на різних рівнях, а також зазначив, що необхідно впроваджувати зміни на законодавчому рівні для подолання будь-яких проявів корупції.

Враження від лекції куратори обговорили в групах під час спільної онлайн-дискусії.