Здобувачі вищої освіти Сумської філії ХНУВС вшанували пам'ять жертв Голодомору. З метою вшанування пам'яті жертв Голодоморів та 90- х роковин Голодомору-геноциду 1932-1933 років здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в мітингу-реквіємі, покладанні квітів до пам'ятного знаку жертв Голодомору 1932-1933 років.

Увечері студентсько- курсантське самоврядування разом із молоддю міста та всієї Україною долучаться до загальнонаціональної хвилини мовчання та акції "Запали свічку пам'яті", яка символізує нашу скорботу, пам'ять про мільйони загублених життів українців.

Голодомор 1932-1933 років визнають сьогодні все більше країн як геноцид українського народу .