Відбулося чергове засіднання студентсько-курсантського наукового гуртка «Veritas» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС, яке провела доцентка кафедри Ганна Довгополова. Темою засідання стало обговорення міжкультурної комунікації в щоденній практиці правознавців. Керівник наукового гуртка кафедри доцентка Тетяна Пономаренко, розпочинаючи засідання, наголосила на актуальності обраної теми.

Здобувачі поділилися науковими розвідками щодо сутності міжкультурної комунікації в професійній діяльності юристів, а також гендерних аспектів окресленої проблематики. Ганна Довгополова наголосила на важливості вивчення іноземної мови як обов’язкової умови для підготовки майбутніх правознавців до здійснення професійної діяльності. Проте поняття міжкультурної комунікації передбачає також розуміння, прийняття світобачення й культурних цінностей носія іншої мови. Тому доцентка поділилася зі здобувачами технологіями ігрових методик, які дозволяють формувати готовність до міжкультурної комунікації. Деякі з них здобувачі спробували безпосередньо під час засідання гуртка.