Професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко провела профорієнтаційну зустріч зі старшокласниками КУ Сумської загальноосвітньої школи №25. Учням випускних класів була запропонована для заповнення анкета, відповіді на питання якої дали змогу краще зрозуміти коло інтересів, потреб, ціннісних орієнтацій випускників, а також їх зацікавленість до різних професій, зокрема, юриста та правоохоронця.

Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію щодо умов вступу та особливостей освітнього процесу у Сумській філії. Особлива увага акцентувалась на перевагах спеціальностей, за якими ведеться навчання у Сумській філії ХНУВС, та перспективах працевлаштування. Учні довідались про актуальність юридичних та правничих професій, яка зростає у період війни та післявоєнної відбудови України.

На профорієнтаційній зустрічі присутнім був також запропонований для перегляду документальний фільм «Один день із життя курсанта».