Професор кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло успішно завершив підвищення кваліфікації, пройшовши навчальний курс «База: Сучасна військова підготовка» на освітній платформі Prometheus. Курс розроблено Центром спеціальної підготовки ASKOLD.

Програма курсу складалася із наступних модулів: Загальна підготовка; Умови побуту; Тактична підготовка; Тактична медицина; Звʼязок на полі бою; Орієнтування; Види озброєння; Аеророзвідка; Саперна справа; Психологічна підготовка. Навчальні матеріали розроблені командою волонтерів у співпраці з військовими експертами, медиками та психологами.

Курс дав базові знання з військової справи, а також доповнив та допоміг засвоїти необхідний обсяг знань, на який зазвичай не вистачає часу. Зокрема, характеристики різної зброї, орієнтування, зв'язок, тактична медицина, виживання в польових умовах тощо.