Студентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Марія Колбас, яка навчається на першому курсі за спеціальністю «Право», була учасницею фотоконкурсу «Вишиванка – мій генетичний код». Даний конкурс, організований відділом молодіжної політики Сумської міської ради, проводився в Telegram-каналі шляхом он-лайн голосування.

24 травня у приміщенні молодіжного центру «Романтика» відбулася урочиста церемонія нагородження. Наша студентка за гарну світлину і за те, що підтримує українські традиції, була відзначена дипломом учасника фотоконкурсу та подарунком від благодійників.

Студентсько-курсантаське самоврядування Сумської філії підтримує активну життєву та громадянську позицію Марії, і бажає їй успіхів і участі у нових та цікавих проєктах.