19 травня 2023 року доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела кураторську годину з курсантами групи СФ-201 на тему «Видатні українці, які змінили світ». Захід проводився до Дня науки.

Куратор наголосила, що Україна подарувала світові велику кількість талановитих людей. Серед них – видатні вчені, винахідники, Нобелівські лауреати, письменники, музиканти, спортсмени, лікарі, громадські діячі. Видатні українці творили історію і зрештою змінили світ.

Курсанти переглянути фільм про видатних вчених, які прославили Україну: хірург-кардіолог Микола Амосов; винахідник глюкометра Петро Бобонич; конструктор ракето-космічних систем Сергій Корольов; винахідники різних методів зварювання Євген та Борис Патони; винахідник компакт-диска В’ячеслав Петров;  авіаконструктор, творець гвинтокрила Ігор Сікорський; винахідник кінескопу Йосип Тимченко та інші. Саме завдяки їхнім винаходам і науковим досягненням світ дізнавався про Україну. Вони – наша гордість і приклад для наслідування.