Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидат економічних наук, доцент Олена Лук’янихіна успішно пройшла підвищення кваліфікації викладача навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту. За результатами тестування і виконання випускної роботи отримала свідоцтво про підвищення кваліфікації ІДУНДЦЗ 43533709 №001038 від 19 квітня 2023р.

Крім того, брала участь, підтверджену сертифікатом, у Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України» (28 квітня 2023 року, м. Київ) із доповіддю «Діяльність ЄДС ЦЗ в мирний період і в умовах воєнного стану».

Участь у науково-практичних конференціях, планові заходи з підвищення кваліфікації сприяють професійному зростанню викладача і знайомлять із провідними науковими розробками фахівців галузі.