Професорка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Надія Демиденко провела чергову зустріч із батьками учнів випускних класів КУ СШ №25 міста Суми, під час якої надала детальну інформацію щодо умов вступу до Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, особливостей організації освітнього процесу, перспектив подальшого працевлаштування тощо. Всі зацікавлені змогли отримали рекламні буклети з інформацією про діяльність Сумської філії.

Відповідаючи на запитання присутніх, Надія Демиденко наголосила, що всю актуальну інформацію про правила вступу, перелік документів, форму подання заяв для вступу до закладу вищої освіти можна знайти на веб-сайті Сумської філії у рубриці «Вступ».