Випускники Сумського НВК №16 з профорієнтаційною метою були запрошені доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Ганною Довгополовою до навчальних лабораторій Сумської філії ХНУВС, зокрема до кабінету криміналістики.

Під час зустрічі провідний фахівець Сумської філії Валерій Кудрявцев надав вичерпну інформацію про напрями підготовки здобувачів освіти, умови вступу та процедуру подання усіх необхідних документів.

Екскурсію лабораторією для школярів провів криміналіст-практик, викладач Сумської філії Віктор Кисельов, який не лише розповів, а й наочно продемонстрував як правильно виявляти сліди злочинної діяльності, розрізняти фальшиві грошові купюри тощо. Діти змогли побачити прилади, з якими працюють експерти під час проведення досліджень, а також спробували їх в роботі – фото і відеотехніку, інші засоби фіксації матеріальних об’єктів, що мають значення речових доказів для розкриття злочинів. Кожен із учнів отримав напам’ять власноруч зняті відбитки пальців.

Майбутні абітурієнти висловили впевненість, що почута інформація може стати корисною і в буденному житті.