Із нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та роковин широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Світлана Петровська провела кураторську виховну годину зі студентами четвертого курсу групи СФдср-19-1 спеціальності «Право» в онлайн режимі.

На кураторській годині вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку, коли на вулиці Інститутській у Києві силові підрозділи розстрілювали протестувальників.

До роковин широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну обговорили фільм про захист міста Суми та Сумської області у лютому-березні 2022 року. Подякували силам оборони України та вшанували пам'ять загиблих за Україну.