23 лютого 2023 року на засіданні наукового гуртка «Державно-правових дисциплін» Сумської філії ХНУВС у рамках викладання дисциплін «Конституційне право» та «Судові та правоохоронні органи України» кандидатом юридичних наук, професором Шумілом О.М. та кандидатом історичних наук, доцентом Гончаренко Л.Л. була проведена онлайн зустріч та спілкування студентів 1 та 2 курсів спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність» із членом Вищої ради правосуддя Котелевець Аллою Вікторівною. До свого нещодавнього обрання членом Вищої ради правосуддя, 11 січня 2023 року, на ХІХ позачерговому з’їзді суддів України, Алла Вікторівна працювала суддею Харківського апеляційного суду та має вагомий практичний досвід у судовій системі України. Алла Вікторівна розповіла студентам про повноваження Вищої ради правосуддя, особливості її діяльності, ознайомила майбутніх юристів та правоохоронців з сучасним станом справ в судовій системі України, необхідними напрямками реформування. Поділилася членкиня і з особливостями та процедурою відбору до Вищої ради правосуддя. На жаль, студенти не встигли задати питання Аллі Вікторівні, бо пролунала повітряна тривога, але від того зустріч вийшла не менш змістовною та корисною для здобувачів вищої освіти. По завершенню засідання керівництвом гуртка вирішено повторно запросити членкиню Вищої ради правосуддя Котелевець Аллу Вікторівну на ще одне з засідань гуртка із заздалегідь обговореним часом. Щиро вдячні висококваліфікованому спеціалісту за проведену зустріч!