У рамках Плану Харківського національного університету внутрішніх справ з виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2021 року № 112-р «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», а також з нагоди річниці початку повномасштабного вторгнення рф в Україну кандидатом економічних наук, доцентом кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Парфентій Людмилою Анатоліївною в режимі відеоконференції було проведено кураторську годину зі студентами третього курсу групи СФ-ПДдср-20-1 спеціальності «Правоохоронна діяльність». Під час зустрічі було обговорено значення подвигу учасників Революції Гідності для українського державотворення, початок збройної агресії рф у 2014 році та повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, а також патріотизм, мужність і героїзм українського народу, що проявлялися у поведінці і вчинках українців у кожен із зазначених періодів.

Не винятком стали сум’яни та жителі Сумщини. У Сумській області найдовший кордон із країною-агресором. Через нього з перших днів повномасштабного вторгнення заходили велетенські колони ворожої техніки, а місцеві жителі брали до рук зброю і йшли зупиняти ворога, як уміли. Історії тих, хто сміливо зустрічав ворога біля порога своєї домівки, зафіксували в документальному фільмі “Суми. Ми дали їм під дих”, який було обговорено зі студентами на кураторській годині.