Напередодні річниці вторгнення росії на територію України у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся легкоатлетичний забіг «Єдині та сильні», у якому взяли участь постійний та перемінний склад закладу вищої освіти.

Перед стартом доцент кафедри гуманітарних дисциплін Тетяна Білоус провела інструктаж щодо техніки безпеки під час забігу на 3000 метрів. Подолавши дистанцію, за кращим часом було визначено переможців. 3 місце посів курсант Михайлик Данііл – 12 хв.25 сек. (група СФ-203), 2 місце Нестерко Данііл – 12 хв.10 сек. (група СФ-202), 1 місце курсант Пророчек Андрій – 12хв. 02сек. (група СФ-201). Переможці були нагороджені Грамотами.

Майбутні правоохоронці є вірними своїй країні, а цей рік ще більше загартував і зробив сильнішими, витривалішими і рішучішими! Ми зрозуміли, як це боротися за своє, і коли ми разом, ми є великою, непереможною силою. Біг – це здоров'я нації!