Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлією Самойловою 06 лютого для учнів 11 класу КУ ССШ №1 ім. В.Стрельченка була проведена інформаційно-тематична лекція «Боротьба України за свободу» до річниці повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України. Під час бесіди з учнями згадали імена людей, які боронять нашу Батьківщину, тих, хто віддав своє життя у боротьбі за Україну, а також основні переломні та складні моменти життя нашої країни під час нинішньої війни.

Окрім того, на завершення для учнів була проведена профорієнтаційна бесіда, під час якої їх ознайомили зі спеціальностями, за якими проводиться підготовка фахівців у філії, особливостями вступу у 2023 році та документами, необхідними для подання на навчання до філії.